MOTOL GOLF TOUR 2024

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.VOSTÁREK Miroslav 545353343544263443469
1.SKUHROVEC Pavel 754353433544353433569
3.PROKEŠ Martin 344344543554254443572
3.BOUČEK Miloslav 544353443454363443672
3.KÜHNEL Filip 754343544544453433572
6.LEE Jaeseon 544353554544254453574
6.DUDEK Michael 844353543555353443674
8.RIPPEL Nikolas 544263553544354544575
9.BOUČKOVÁ Kristýna 244253643655473353577
9.TOMANDL Jan 855364543545363443577
11.PÁVEK Petr 254364344554374353678
11.JOHN Thomas 244364553544463543678
11.DUBSKÝ Martin 465363454555363433578
14.UHLÍŘ Petr 355363553554464443579
14.MAŠTÁLKA Patrik 655373354555373453479
16.JANDÍK Petr 255364443645354454680
17.TOMEČEK Vladimír 445363554656354544683
18.POUBA Zdeněk 355384454554274544684
19.HRUBEC Jan 265354544754464554585
19.MOUČKA Pavel 264363455655454653685
21.KOLÁČEK Rostislav 255464454655463554686
21.SOUKUP Václav 355463553747364454686
21.HAVEL Zdeněk 466474554554373554486
21.TŮMA Libor 446464554545364564686
21.RAŠKA Vlastimil 754474553556472654586
26.DIVIŠ David 245364654655474444787
26.NEJEDLÝ Vladimír 275444443655365655687
26.TOMAN Jan 355374544655373455787
26.GALIJAŠ Zlatko 756473554655473553587
30.POPELKA Ondřej 144383855656364454588
30.JELÍNEK Radko 256474553655473364688
30.RIPPEL Milan 665464554655373554688
33.KÜHNELOVÁ Markéta 455463544665564644789
34.KACHNIČ Peter 555473554665474553790
35.MOTALÍK Zdeněk 455363555686574463591
36.HORA Tomáš 2105374444576374553692
36.CORENO Thomas 266564455456575444792
38.ZELINKA Zbyněk 1654764447564536531094
38.HORČIČKA Jakub 156474654666383465694
40.PAGGIO Daria 455474653966474553795
41.LINHART Jan 155674753654376555896
41.VOVSOVÁ Zdena 356384653765484554896
41.KÜHNEL Jakub 464474565766574554696
41.HENDERSON Ben 466474554666474754696
45.JAŠKOWSKI František 166575564656364664797
45.OSTRČILOVÁ Veronika 166555655676473555697
45.HOLÝ Roman 266484854756364464797
48.BOLINA Josef 266484664667584553699
49.MALÝ Emil 14547456510574856645100
49.KUKULOVÁ Iva 2553746747664956448100
51.HANKOVEC Rudolf 1763757457653956557102
52.QUARDA Matěj 1684945628653677667105
52.GRACA Daniel 1856765556574857637105
54.MAXOVÁ Anežka 1578856577564866545107
55.BOUČKOVÁ Linda 2673768756696935649112
56.GARZA Matthew 1967756658666647958116
57.KÜHNELOVÁ Aneta 285613876496951049948130
58.LORMAN Jan 18949489597969391049131


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
HAROLD Martin15648466564755636
KOLÁŘ Josef185485854557384456
KUBRYCHT Filip166344635644835448
MALÁ Šárka18761175579895756911
MICHELIN Amélie176646646474857466
MĚSTKA Jan177577763686684874
RIPPELOVÁ Jiřina277593878874586510
RODRIGUEZ KAZMÍŘ Jaroslav11053948657665868104
VOHRYZEK Jáchym1644785656666647
VYŠÍN Petr158446536464836538
ŠEFR Jan17769567753856858
ŠEFR René16758675776476746
ŠTOČEK Adam145555554756454544



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
30.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
30.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
30.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
2.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
2.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
2.6.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
26.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
26.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
26.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
19.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
19.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
19.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
12.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
12.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
12.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
5.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
5.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
5.5.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
28.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
28.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
28.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
21.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
21.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
14.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
14.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
14.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická
7.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Mistrovská
7.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Rekreační
7.4.2024MOTOL GOLF TOUR 2024Praha - Motol - 2023Začátečnická



xx