SEAT GOLF TOUR EKLEKTIK 2021

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9celkem
1.PÁVEK Petr1044242332428
2.DAGNALL Benjamin443252333429
2.SLAVÍK Jan434242342529
4.LINHART Jan943252342530
5.JANDÍK Petr834253442532
6.VANČURA Patrik343363432533
6.VANČUROVÁ Tereza443263343533
6.SKUHROVEC Pavel544352433533
6.DUDEK Michael834353433533
6.VANČURA Jiří943262443533
11.VOSTÁREK Miroslav543353443534
11.QUARDA Matěj644352443534
13.MALÝ Emil644263443535
14.TOMANDL Jan244262553536
14.HAROLD Martin744263443636
16.KUBRYCHT Filip353364443537
16.VYŠÍN Petr344263553537
16.WERNER Tomáš345263443637
16.HAVEL Zdeněk554263552537
20.NGUYEN NHO Bien344373543538
20.TŮMA Libor554263553538
22.BUI Ngoc Xanh154373444539
22.OSTRČILOVÁ Veronika455263543639
22.BOLINA Josef455362453639
22.TOMEČEK Vladimír445363553539
26.ŠMOLÍKOVÁ Kateřina154363534740
26.PROKEŠ Martin174364443540
26.DUBSKÝ Martin254363544640
26.SOUKUP Václav355363453640
26.SVÍTIL Pavel455364444540
26.PAGGIO Daria455363633640
32.THUAN NGUYEN CONG164463543641
33.MAREK Petr154463554642
33.MICHELIN Amélie464364553642
35.OGUNNUSI Oluwatosin145473653643
35.MOUČKA Pavel175473443643
35.ŠVEC Stanislav165573453543
38.ŘEPA Josef155265555644
38.NEJEDLÝ Vladimír155474544644
40.CHOLT Lubomír164364745645
41.SKALSKÝ Marek255583545646
41.HOLÝ Roman256473466546
43.NGUYEN HONG Ky165573654849
44.CAO Hung Trang166574653850
44.SÜSS Vladimír165573674750
44.VOHRYZEK Jáchym265383755850
47.KUČERA Robert Christián176483674853
47.NGUYEN Thi Hien175584754853
47.TOŠOVSKÝ Marek177564674753
50.MALÁ Šárka178375665855
51.PÁVEK Petr189375785961


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (9)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9
BERNADET Julien1455644548
CHOC Kamil1464756710
KOLÁŘ Josef1565846646
LIN Alton Heng-Cheng1553535536
NGUYEN Vu Cuong1794955668
REGNER Cyril1564625567
TETOUROVÁ Lenka166637648
URBAN Jan1773658
ZELINKA Zbyněk1554845445



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
10.10.2021FINÁLE SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012 - 9 jamekMistrovská kolo: 2
10.10.2021FINÁLE SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012 - 9 jamekRekreační kolo: 2
9.10.2021FINÁLE SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012 - 9 jamekMistrovská kolo: 1
9.10.2021FINÁLE SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012 - 9 jamekRekreační kolo: 1
5.9.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
5.9.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
22.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
22.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
15.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
15.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
15.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Začátečnická
8.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
8.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Začátečnická
8.8.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
25.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
25.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
25.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012
18.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
18.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Začátečnická
18.7.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
27.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
27.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
27.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Začátečnická
6.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Mistrovská
6.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Rekreační
6.6.2021SEAT GCP Tour 2021Praha - Motol - 2012Začátečnická



xx